Sėkmė rajoninėje dailės olimpiadoje!

 Sveikiname rajoninės 9-12 kl. klasių mokinių dailės olimpiados 3 vietos laimėtoją Eglę Sadaunikaitę (III kl.). Dėkojame dailės mokytojai Gitana Strolaitei- Čiškauskienei, kuri sėkmingai paruošė mokinę olimpiadai.

Sėkmė anglų kalbos konkurse!

  Sveikiname rajoninio 9-10 kl. mokinių anglų kalbos konkurso III vietos laimėtoją Gabrielę Černovaitę (II kl.). Dėkojame anglų kalbos mokytojai Violetai Gužienei, kuri sėkmingai paruošė mokinę konkursui.

Antrokų dalyvavimas Twining projekte ,,Europa švenčia''

 Utenos Dauniškio gimnazijos antrokai dalyvauja Twining projekte ,,Europa švenčia'' ir pristato lankstinukus, skirtus paminėti Vasario 16 d. Gimnazijos bendruomenę ir uteniškius kviečia švęsti Laisvę drauge su seneliais, tėveliais, draugais, prisiminti 1918 metais Lietuvos Tarybos Nepriklausomybės nutarime įvardintą siekį - kurti ,,nepriklausomą, demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę'' ir rūpintis išsaugoti valstybę, kurioje mums gera gyventi. 

Vas_16 (1)
Vas_16 (2)
Vas_16 (1)
Vas_16 (2)
1/2 
start stop bwd fwd

...ir liko tik 100-as dienų!

 Sukurti TV ŠIMTADIENIO laidas ir nutiesti saugų teletiltą tarp gimnazijos vienuoliktokų ir abiturientų padėjo Dauniškio gimnazijos gerbėjai!

Nuoširdžiai DĖKOJAME "TAUTUKUI"- Jūsų idėjos išskirtinės, jos puošė gimnazijos erdves. 

100_nis (1)
100_nis (10)
100_nis (11)
100_nis (12)
100_nis (13)
100_nis (2)
100_nis (3)
100_nis (4)
100_nis (5)
100_nis (6)
100_nis (7)
100_nis (8)
100_nis (9)
01/13 
start stop bwd fwd

Sėkmė meninio skaitymo konkurse!

Sveikiname IIIa klasės mokinį Emilį Marčenkovą, kuris rajoniniame 5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse užėmė 3 vietą. Ačiū mokinio mokytojai Audronei Snieganienei.

Sėkmė rusų kalbos ir literatūros olimpiadoje!

Sveikiname rajoninės rusų kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojus:

I kl. Lukšaitė Evelina - I vieta

I kl. Burokas Tomas - II vieta

Dėkojame rusų kalbos ir literatūros mokytojoms Linai Slavinskaitei ir Zinai Kasakovskajai, sėkmingai paruošus mokinius olimpiadai.

Sėkmė biologijos olimpiadoje!

Sveikiname rajoninės biologijos olimpiados nugalėtojas:

I kl. Rasa Bartasūnaitė - I vieta

I kl. Fausta Rapoportaitė - III vieta

II kl. Meda Mikučionytė - I vieta

III kl. Urtė Malinauskaitė - I vieta

Dėkojame biologijos mokytojams Rositai Lagūnienei ir Mindaugui Pranskūnui, sėkmingai paruošusius mokinius olimpiadai.

Sėkmė jaunųjų filologų konkurse!

Sveikiname 2022 m. rajoninio jaunųjų filologų konkurso, publicistikos ir esė sekcijos 1 vietos laimėtoją Gabiją Kavolėlytę (IVb klasė). Ačiū Gabijos mokytojai Renatai Bakanienei.