Projektas „Nepamiršk parašiuto“

Projektas „Nepamiršk parašiuto“

  Nuo šių metų rugsėjo mūsų gimnazija dalyvauja „Sodros“ inicijuotame projekte „Nepamiršk parašiuto“. Projekto metu vyko pamokos, kuriose mokiniams pristatyti socialinio draudimo principai. Lapkričio 16 d. buvo organizuotos Utenos regiono „Protų kovos“, kurių metu susirungė mokinių komandos iš Molėtų, Utenos, Zarasų, Visagino, Ukmergės, Ignalinos, Anykščių, Švenčionių rajonų mokyklų. Jungtinė mūsų mokyklos ir „Saulės“ gimnazijos komanda „Uteniškiai“ užėmė III-ąją vietą regione, tik puse taško atsilikdama nuo II-osios vietos laimėtojos, ir buvo pakviesta dalyvauti finaliniame „Protų kovų“ etape Vilniuje. Sveikiname šaunius mūsų gimnazistus Grėtę Tarvydaitę, Artą Kuzmenko,  Kernių Puodžiuką ir linkime jiems sėkmės finale.

Read more ...

Geriausi tarp geriausiųjų 2017-11-17

                                         

Jau net trisdešimt metų gyvuoja  „ERASMUS+“ programa. Ši programa dar  vadinama vienu iš sėkmingiausių ES projektų, nes per šį laikotarpį pakeitė žmonių gyvenimus, atvėrė naujas galimybes, išpildė ne vieno žmogaus svajones. Tokia programos ERASMUS+ sėkmė paskatino „Kokybės konkurse 2017” įsteigti  Specialųjį prizą, kuris atskleistų bei įvertintų organizacijų atvirumą, tarptautiškumą ir pokytį. Šiame konkurse galėjo dalyvauti visų ŠMPF administruojamų ir administruotų programų projektus („Socrates”, „MVGF“, „ERASMUS+”) teikusios  institucijos. Iš visų konkursui atsiųstų paraiškų 5 paraiškos, surinkusios daugiausia komisijos taškų,  buvo atrinktos nominacijai. Ir tik viena iš jų buvo apdovanota Kokybės statulėle – ji atiteko Utenos Dauniškio gimnazijai!

Read more ...

Susitikimas su Kastu International atstove 2017-11-17

Lapkričio  17 d.  gimnazijoje lankėsi organizacijos  Kastu International  atstovė, kuri pasidalino aktualia bei naudinga informacija apie studijas užsienyje. Susitikimo  metu II-IV klasių gimnazistai sužinojo apie:

• Švietimo sistemas, aukštąsias mokyklas bei studijų finansavimo galimybes penkiose skirtingose šalyse: Danijoje, Švedijoje, Nyderlanduose, Anglijoje bei Suomijoje;

• Supaprastintą stojimo procesą: kaip pildant vieną stojimo anketą internetu galima įstoti net į kelis skirtingus universitetus;

• Nemokamą anglų kalbos testą, kurį išlaikius galima įstoti į aukštąsias mokyklas užsienyje;

• Užsienio universitetų stojimo reikalavimus;

• Studijų Lietuvoje ir užsienyje skirtumus;

• Jau studijavusių kitose šalyse atsiliepimus;

• Organizuojamas keliones į Danijos ir Nyderlandų aukštąsias mokyklas, kurių metu mokiniai patys gali pamatyti, kaip vyksta studijos šiose šalyse, pabendrauti su dėstytojais ir studentais. 

Read more ...

Sveikiname

Lapkričio 10-11 dienomis Anykščiuose vyko 2017 m. Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos,  kuriose dalyvavo ir mūsų  IIa. kl. gimnazistas Aleksandras Kasakovskis.
Džiaugiamės iškovota Aleksandro 3-ąja vieta!
 

Sėkmė konkurse „Poezija mano gyvenime“ 2017-11-07

   Gretai Slapšytei, IIb klasės mokinei, (mokytoja Regina Kibickienė) už dalyvavimą rašytojos Kristinos Sabaliauskaitės ir leidyklos „Baltos lankos“ organizuotame respublikiniame trumpojo rašinio konkurse „Poezija mano gyvenime“ įteikta  padėka.

Read more ...

Matematiniai skaičiavimai atvedė į sėkmę 2017-11-07

20152017 m. Utenos Dauniškio gimnazijoje buvo vykdomas tarptautinis virtualus  eTwinning projektas „Matematika aplink mus”. Tai dvejų metų trukmės projektas, kurio tikslas buvo tobulinti mokinių matematinius gebėjimus ir kompetencijas, plėsti mokytojų profesinį akiratį, skatinti mokytojus kurti inovatyvią mokymo/si medžiagą, naudoti naujus mokymo metodus (mišrų mokymą, integruotą dalyko bei kalbos mokymą), tobulinti užsienio kalbos ir IKT gebėjimus, skatinti pilietiškumą, pagarbą kitoms kultūroms. Projekte dalyvavo 8 šalys: Rumunija, Lenkija, Danija, Italija, Portugalija, Vengrija, Graikija ir Lietuva. 

Read more ...

Socialinė ir kultūrinė iniciatyva „Verpėjos“ 2017-11-02

   

     Šių metų spalio 29-30 dienomis, gimnazijos dailės ir technologijų mokytoja Jurgita Žvinklytė, dalyvavo  Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos (LTMKS) projektų erdvės  socialinės ir kultūrinės iniciatyvos „Verpėjos“ pristatyme.
      „Verpėjos“ – tai projektas, kuriame dalyvauja šiuolaikinio meno kūrėjos Laura Garbštienė, Jurgita Žvinklytė, Milda Laužikaitė ir Marcinkonių bei aplinkinių kaimų bendruomenės. Projekte norima ne tik fiksuoti tradicijų likučius, bet ir inicijuoti veiklas, skatinančias profesionalaus šiuolaikinio meno ir nykstančių kaimo procesų pokalbį. 

Read more ...