Priėmimas į gimnaziją

Pradedamas  būsimų  gimnazistų  prašymų  priėmimas  į  gimnazijos  I  klases  bei  į  laisvas  vietas  III  gimnazijos  klasėse  2024-2025  mokslo  metams.

Pateikti prašymą paprasta ir patogu - tereikia užpildyti prašymo formą, kurią rasite I klasei čia, III klasei čia, nuskenuoti arba nufotografuoti ir atsiųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kitus reikalingus dokumentus, kurie nurodyti prašyme,  pateiksite  atvykę į gimnaziją  pasibaigus mokslo metams.

Jeigu turėsite klausimų, juos galite rašyti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti telefonu +37061885541.

Utenos Dauniškio gimnazija – ta vieta, kur norisi būti, mokytis, tobulėti, kurti, dalintis!

Utenos rajono savivaldybės tarybos 2021 m. kovo 23 d. Nr. TS-42 sprendimas „Dėl asmenų priėmimo į Utenos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Utenos rajono savivaldybės tarybos 2023 m. kovo 23 d. Nr. TS-43 sprendimas „Dėl Utenos rajono bendrojo ugdymo mokykloms mokinių skaičiaus kiekvienos klasės sraute ir klasių skaičiaus kiekviename sraute, mokinių, ugdomų pagal priešmokyklinio ugdymo programą, skaičiaus ir priešmokyklinio ugdymo grupių skaičiaus 2023-2024 mokslo metams nustatymo“.

Utenos Dauniškio gimnazijos mokinių paskirstymo į klases tvarkos aprašas.