Lions quest projektas „Raktai į sėkmę“

Lions quest projektas: „Raktai į sėkmę“

Projektas pradėtas: 2018-09-01

Projektą vykdo klasių vadovai.

Dalyviai: I – IV  klasių gimnazistai.

Tikslai:

• Bendradarbiaujant mokyklai, bendruomenei ir šeimai skatinti ir ugdyti atsakingą ir sveiką jaunimą.
  • Padėti jauniems žmonėms įgyti reikiamų asmeninių, visuomeninių, darbinių ir akademinių įgūdžių, tokių kaip gebėjimas bendradarbiauti, priimti sprendimus, formuoti savo nuomonę, analizuoti informacija, spręsti problemas, planuoti ir įgyvendinti planus.
  • Įtraukti jaunimą į darbą su suaugusiais, sprendžiant realius klausimus, ir prasmingai padėti mokyklai bei visuomenei.
  • Stiprinti vertybes – sąžiningumą, atsakomybę, savidrausmę, sveiką gyvenseną, pasiaukojimą šeimai, pagarbą ir pagalbą kitiems.
  • Skatinti toleranciją klasėje, mokykloje ir visuomenėje.

Laukiami rezultatai:  projektas padės mokiniams tapti asmeniškai ir socialiai atsakingais piliečiais.