Projekto tikslas

PROJEKTAS „MOKYKLA – EUROPOS PARLAMENTO AMBASADORĖ“

Projektas pradėtas: 2022 m. rugsėjis

Numatoma pabaiga: 2023 m. birželis

Projekto vykdytojai: vyresnieji ambasadoriai: Ligita Pelikšienė ir Vida Adiklienė, jaunesnieji ambasadoriai.

Dalyviai: I – IV kl. gimnazistai

Tikslas: skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje. Programoje sėkmingai dalyvaujančioms bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo mokykloms bus suteiktas Europos Parlamento ambasadorių vardas.

Laukiami rezultatai: projekto metu bus pravestos tiek formaliojo ugdymo integruotos pamokos apie ES ir Europos Parlamentą, parengtos neformaliojo ugdymo (Europos dienos renginiai, diskusijos, informacijos apie EP ir ES sklaida) priemonės. Sudalyvauta MEPA mokyklų rinkimuose, siekiant laimėti galimybę dalyvauti MEPA renginiuose EP Strasbūre.