Virtuali padėkos diena!

Dar vieni mokslo metai Utenos Dauniškio gimnazijoje baigėsi Padėkos diena. Virtualia erdve skriejo padėkos mokiniams, jų tėvams, globėjams ir mokytojams.

Džiaugiamės gimnazijos 2020 – 2021 mokslo metų veikla ir mokinių pasiekimais! Didžiuojamės, kad daugelis jų dalyvaudami įvairiuose konkursuose, olimpiadose, varžybose, projektuose ir kitokiuose renginiuose ne tik garsina gimnazijos vardą, bet ir patys auga kaip asmenybės.

Nuotolinis mokymasis šiais mokslo metais – jau nebe iššūkis, o sėkmingai įveikta realybė. Tai rodo mokinių mokymosi pažanga, pasitikėjimas savo jėgomis, gera savijauta, bendruomeniškumas.

Šią savaitę jau realia erdve į gimnaziją plūsta būsimi pirmokai, nešini prašymais mokytis čia ir kartu kurti inovatyvią, reprezentuojančią šiuolaikišką požiūrį į ugdymą ateities mokyklą.

Mums, gimnazijos bendruomenei, smagu žinoti, kad žengiam aplenkdami laiką. Ir gera jausti, kad iš visų milijonų pasaulio vaikų mūsų gimnazijoje mokosi ir mokysis patys nuostabiausi.

Dėkojame šiems gimnazistams:

Aironas Zakarka Ia