Burkimės į akciją ir dovanokime mokyklai SCENĄ 5185!

UDG

  Utenos Dauniškio gimnazija (buvusi Utenos IV vidurinė mokykla) šį rudenį švenčia 50-ąjį gimtadienį. 5185 - tiek mokinių per 50 metų baigė mūsų mokyklą! Visus 5185 kviečiame jungtis į akciją SCENA 5185! Padovanokime mokyklai bendrą dovaną - surinkime lėšų atnaujinti aktų salės scenai. Mokyklos scena, kurioje vyko ir dar vyks daugybė puikių renginių, šventinių susitikimų, prašyte prašosi remonto! Norėtume atnaujinti scenos užuolaidas, kurios kainuotų 4710 eurų. Jeigu surinksime didesnę pinigų sumą, tada dar atnaujinsime scenos apšvietimą bei aktų salės langų žaliuzes.
  Mes visi kaip smiltelės galime supilti didelį kalną! Kviečiame prisijungti ir ugdytinių tėvelius, kitus bendruomenės narius, mūsų mokyklos bičiulius, rėmėjus.
Bet kokia paramos suma nebus per maža! Bendros jubiliejinės dovanos sąskaitos numeris: LT987181100000142802 AB Šiaulių bankas, banko kodas 71811.