Konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“

plakatasPrasideda 20-asis vyresniųjų (9-12) klasių moksleivių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“. Konkursas, kaip ir kasmet, vyks trimis etapais. Pirmasis bus rengiamas mokyklose, antrasis – internetu, o trečiasis, finalinis, vyks Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje ir Lietuvos televizijoje Vilniuje.

Pirmajame etape moksleiviai dalyvaus atrankiniame ture savo mokykloje (dėl dalyvavimo moksleiviai turi kreiptis į savo mokytojus). Mokytojai nuo 2015 m. vasario 2 d. ikikovo 2 d. privalo užregistruoti atrankinio turo mokykloje (daugiausiai tris iš vienos mokyklos) nugalėtojus interneto svetainėje http://www.karys.lt užpildydami registracijos formą.

Susikrauti visą žinių bagažą, nugalėti varžovus atrankiniame ture ir laukti antrojo konkurso etapo Jums padės literatūros sąrašas, kurį rasite čia.

Pasibaigus pirmajam etapui, konkurso organizatoriai antrojo etapo datą ir laiką paskelbs iki 2015 m. kovo 30 d. ir informuos mokytojus pateiktais elektroninio pašto adresais, taip pat interneto svetainėje www.kam.lt. Antrasis konkurso etapas vyks vienoje iš miesto ar rajono mokyklų, jo metu moksleiviai užduotis spręs internetu.

Trečiasis, finalinis, etapas vyks Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje ir Lietuvos televizijoje 2015 m. balandžio 23 d. Į finalinį konkurso etapą pateks 30 geriausiai antrajame etape pasirodžiusių moksleivių.

Konkurso premijų fondas – 900 eurų. Fondą įsteigė Krašto apsaugos ministerija. Šis fondas bus padalytas konkurso nugalėtojams ir jų mokytojams.

Konkurso pagrindinis komunikacijos partneris - elektroninis dienynas „Tamo“.

DĖMESIO, moksleivi, būk aktyvus!

Sugalvok konkurso klausimą ir siųsk jį adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2015 m. kovo 13 d. Nepamiršk, kad:

1. klausimas turi būti aiškiai suformuluotas;

2. turi būti pateiktas atsakymas;

3. turi būti nurodytas, jei yra, šaltinis;

4. turi būti nurodytas klausimo autoriaus vardas, pavardė (jei moksleivis – mokykla, klasė).

Konkursui paįvairinti galite sugalvoti vaizdinių klausimų naudodami fotografijas JPEG formatu iki 1 Mb dydžio arba vaizdo medžiagą MPEG4 (AVI) formatu iki 15 Mb dydžio.

Geriausi klausimai papildys konkurso klausimyną, o geriausių klausimų autorių laukia karinės tematikos prizai!

Informaciją apie konkursą visada galite rasti interneto svetainėse www.kam.lt ir www.smm.lt arba pasiteirauti telefonais: (8 5) 278 5216 ir (8 5) 278 5055.