Gimnaziją pasiekė nauji planšetiniai kompiuteriai 2015-02-27

pcUtenos Dauniškio gimnazija dalyvauja „Ugdymo karjerai infrastruktūros bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme sukūrimas ir plėtra” skirtas įgyvendinti Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 2 prioriteto „Viešųjų paslaugų kokybė ir prieinamumas: sveikatos, švietimo ir socialinė infrastruktūra“ VP3-2.2-ŠMM-07-V priemonę „Profesinio orientavimo sistemos infrastruktūros plėtra“ projekte.

Šią savaitę projekto lėšomis gimnazijai paskirti 28 planšetiniai kompiuteriai, kurie sudarys šiuolaikiškesnes sąlygas organizuoti ir vykdyti profesinį orientavimą (ugdymą karjerai) ir jo stebėseną, taip pat leis ugdyti mokinių karjeros valdymo kompetencijas naudojant naujas, šiuolaikiškas ir mokiniams patrauklias profesinio orientavimo metodikas, e-metodines užduotis. Tai padės mokiniams pagilinti karjeros svarbos suvokimą, užtikrins jų mokymosi motyvaciją ir brandų profesijos pasirinkimą.

dovana