Padėka 2015-11-01

Konstitucijos egzamino 2015 organizatoriai dėkoja Utenos Dauniškio gimnazijai, sėkmingai dalyvavusiai devintojoje visuotinėje teisinių žinių įvertinimo akcijoje – Konstitucijos egzamine – ir prisidėjusiai prie mūsų valstybės stiprinimo. Padėką pasirašė LR Teisingumo ministerijos ministras Juozas Bernatonis.

Gimnazijoje buvo organizuoti du Konstitucijos egzamino etapai. Pirmame etape dalyvavo 70 mokinių. Į antrą etapą pateko 2 a kl. mokinės Rūta ir Roberta Preikšaitytės. Į Vilnių buvo siunčiamas Rūtos darbas. Šaunu, kad mūsų gimnazijos dalyvavimas buvo įvertintas, kaip sėkmingas pasirodymas. Dėkoju Rūtai ir Robertai už pasiruošimą, aktyvų domėjimąsi LR Konstitucija ir didelį norą dalyvauti Konstitucijos egzamine.
Istorijos ir pilietinio ugdymo mokytoja L.Jasiūnienė