Debatų klubas vainikavo Etnografinių regionų metus 2015-12-09

049

Utenos Dauniškio gimnazijos lituanistės kasmet organizuoja edukacinius renginius su Aukštakalnio, Krašuonos, Rapolo Šaltenio ir Vyturių progimnazijų bendruomenėmis.Utenos Dauniškio gimnazistai pakviesti mokytojos Renatos Bakanienės šiuos mokslo metus palydi prasmingais pasirodymais Utenos rajono progimnazijose. Šiemet baigiasi etnografinių regionų metai, tad mokiniai pristatydami jaunesniems draugams Utenos Dauniškio gimnaziją, progimnazijose surengė mini debatus apie tarmės grožį ir savitumą.

Meninę programą papildė mokinių sukurto video filmuko peržiūra, mokytojos Lionės Mingailienės skaitomos eilės, Sauliaus Mikalajūno A.Baranausko eilių deklamavimas tarmiškai, jungtiniai progimnazijų mokinių pasirodymai ir mokytojo Laimučio Kirilausko vadovaujamos kapelos „Untyte“ muzikavimas.

004
009