Dviejų lyderių dvikova 2016-12-13

15440480 1015007828607724 2395544252388461713 o

Gruodžio 12 d. Adolfo Šapokos gimnazijoje buvo sužaistos „Juventus“ krepšinio lygos rungtynės tarp dviejų pajėgiausių šio sezono Utenos komandų – varžėsi Adolfo Šapokos gimnazijos „Antano ūsai“ ir Dauniškio gimnazijos komanda  „Tūzai“. Mačą, po emocingos kovos, rezultatu 76:62 (23:7, 23:8, 9:27, 21:20) laimėjo Dauniškio gimnazijos komanda „Tūzai“. Sveikiname!

Šiose varžybose netrūko kieto žaidimo bei emocijų, neapsieita ir be techninių pražangų. Nuo pat pirmų minučių „Antano ūsai” nustebino visus prastu žaidimu. Namų šeimininkų nesėkmėmis nepraleido progos pasinaudoti varžovai. Ko gero, nebūtų galima išskirti vieno pagrindinio „Tūzų“ žaidėjo, nes visi komandos nariai rodė puikų pasitikėjimą savo ekipos draugais ir stulbinamai skirstė kamuolį puolime. Net keturi dauniškiečiai per rungtynes surinko daugiau nei 15 taškų!

Visgi „Antano ūsai” susikaupę po pirmosios rungtynių pusės grįžo į aikštelę ir parodė, jog ne veltui yra minimi kaip vieni lygos favoritų. Trečiąjį kėlinį jie laimėjo 23:8. Nuo kėlinio pradžios visą komandą užvedė Ugnius Nikitinas, per šį kėlinį įmetęs net 14 taškų. „Tūzų” atstovas Mantas Žvirblis šiame ketvirtyje neatlaikė įtampos ir užsitarnavo techninę pražangą, tiesa, jis nuolatos vedė komandą į priekį ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Namų šeimininkams pavyko priartėti prie varžovų ir grąžinti rungtynėms intrigą, tačiau neilgam, nes ketvirtajame kėlinyje „Tūzai”, turėję itin trumpą atsarginių žaidėjų suolelį, sukaupė paskutines jėgas ir atsilaikė prieš varžovus.

Šioms komandoms tai buvo jau paskutinis reguliariojo sezono Utenoje mačas. Po „Tūzų“ pergalės paaiškėjo, jog jie šiame mieste užėmė pirmąją vietą ir pusfinaliuose kovos prieš IV vietą Utenoje iškovosiančią ekipą. „Antano ūsai“ lieka antroje pozicijoje ir pusfinaliuose kovos prieš „Dalgius“, kurie yra treti.

„Tūzai”: Mantas Žvirblis 20, Edvinas Pečiūra 19, Aurimas Malinauskas 18, Naglis Tarvydas 15, Aurimas Navadničėnas 4.