Projektas „ Mokykla - Europos Parlamento ambasadorė"

Gegužės 8 – 12 dienomis Utenos Dauniškio gimnazijoje organizuojami Europos savaitės renginiai. Šiuo laikotarpiu įvairiose pamokose integruojamos temos apie ES, sudaromas specialus veiklų tvarkaraštis.

Gegužės 8 d. 12 val. gimnazijoje svečiuojasi Seimo narys, politologas Laurynas Kasčiūnas ir  Seimo narys ambasadorius dr. Žygimantas Pavilionis – tema: Brexit,  ES politika, aktualūs klausimai Lietuvoje.

Gegužės 9 d. 9 val. – Europos egzaminas gimnazijoje. Dalyvauja užsiregistravusios klasės. Atsakinga mokytoja Giedrė Sudniūtė.

Gegužės 9 d. per ilgąsias pertraukas (po 3 ir 4 pam.) gimnazijos kiemelyje – aktyvios pertraukos – laiptažodžių sprendimas (tema ES) ir viktorina. Organizuoja – Jaunieji ambasadoriai ir gimnazijos mokinių taryba.

Gegužės 9 d. 17. 30 val. Kultūros centro kiemelyje – Europos dienos koncertas, kuriame dalyvauja gimnazijos klasių chorų karų konkurso laureatai ir merginų šiuolaikinių šokių grupė „Dia Dance“.

Gegužės 11 d. 13 val. Protmūšis skirtas Europos dienai. Dalyvauja 1 ir 2 klasių komandos – po 4 mokinius. Organizuoja – Jaunieji ambasadoriai ir gimnazijos mokinių taryba.

Nuo gegužės 2 d. gimnazijos skaitykloje veikia Informacijos centras, kuriame mokiniai galės susipažinti su informacija apie Europos Sąjungą, susipažinti su gimnazistų dalyvavimu Euroscola konkursuose. Aktyvią veiklą vykdo „Strasbūro klasė 2017“.