Buvusio gimnazisto paskaita mokytojams

IMG 20180312 150645 Medium

Kovo 12 dieną gimnazijoje lankėsi buvęs mūsų gimnazistas Liudvikas Cibas. Jis mokytojams vedė seminarą apie sąmoningumą, emocijas, hipnozę, meditaciją. Liudvikas yra keliautojas, praktikuojantis jogos mokytojas, besidomintis hipnoze.


Indijos ir Tibeto vienuolynuose jis mokėsi jogos ir meditavimo. Neseniai grįžo iš Peru, kur 2 savaites gyveno pas vietinius šamanus. Ten laikėsi samaninės augalų dietos, dalyvavo AJOUASKA ceremonijoje. Liudvikas atskleidė savo požiūrį į pasaulį, į laimės ir sąmoningumo suvokimą, patarė, kaip atsikratyti streso.

 

Kovo 12 dieną gimnazijoje lankėsi buvęs mūsų gimnazistas Liudvikas Cibas. Jis mokytojams vedė seminarą apie sąmoningumą, emocijas, hipnozę, meditaciją. Liudvikas yra keliautojas, praktikuojantis jogos mokytojas, besidomintis hipnoze.

Indijos ir Tibeto vienuolynuose jis mokėsi jogos ir meditavimo. Neseniai grįžo iš Peru, kur 2 savaites gyveno pas vietinius šamanus. Ten laikėsi samaninės augalų dietos, dalyvavo AJOUASKA ceremonijoje. Liudvikas atskleidė savo požiūrį į pasaulį, į laimės ir sąmoningumo suvokimą, patarė, kaip atsikratyti streso.