Sėkmė sportinėse varžybose

sport (1)

Šių metų rugsėjo 27 d. vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos, skirtos DSC taurei laimėti ir atviros lengvosios atletikos kroso varžybos „Aukštaitija – 2018“.Šiose varžybose mūsų gimnazijos komanda bendroje įskaitoje iškovojo 1 vietą.

Asmeniai rezultatai:

Laura Pervenytė – III-IV klasių grupėje iškovojo dvi  1 vietas. Ūla Šyvytė – III-IV klasių grupėje iškovojo 2 ir 3 vietas.

Ema Šešelgytė - III-IV klasių grupėje iškovojo 3 vietą. Modestas Katinas - III-IV klasių grupėje iškovojo dvi 1 vietas.

Mažvydas Bivainis - III-IV klasių grupėje iškovojo dvi 2 vietas. Artas Kuzmenko - III-IV klasių grupėje iškovojo dvi 3 vietas.

Ieva Ulevičiūtė - I-II klasių grupėje iškovojo dvi 1 vietas. Fausta Rutkauskaitė - I-II klasių grupėje iškovojo 2 vietą.