Lietuvos Junior Achievement Verslumo ir inovacijų stovykla 2018

29 (1)

24 valandų verslumo ir inovacijų stovyklos - tai keturios, įvairiuose regionuose išsidėsčiusios, verslumą skatinančios, vienos paros trukmės stovyklos.

Spalio 27-28 dienomis Eglė Klimaitė, Monika Mickūnaitė, Modesta Miškinytė ir Kasparas Valentonis kartu su mokytoja Asta Adikliene dalyvavo verslumo ir inovacijų stovykloje, kuri vyko Ignalinos rajone Palūšėje.

Tai jau trečia stovykla mokiniams, kiekvienoje stovykloje net 35 mokiniai turi galimybę susipažinti su verslo planu nuo A iki Ž - nuo idėjos iki pitch'o investuotojams, jį kurti bei pristatyti. Tai pirmasis žingsnis, kuris padeda mokiniams išgryninti idėjas mokomųjų bendrovių vystymui. O kur dar galimybė pasikonsultuoti su mentoriais iš verslo pasaulio ir paklausyti naudingų pranešimų... Buvo labai įdomu ir naudinga...

29 (1)
29 (2)