Globalus švietimas

„Globalus švietimas". Gimnazijos mokiniai įsitraukė į VšĮ „Humana People to People" įgyvendinamą Europos Komisijos finansuojamą projektą „Solidarumo mokyklos Baltijos šalyse". Projekte dalyvauja ne tik Lietuvos mokyklos, bet mokiniai ir mokytojai iš Estijos ir Latvijos. Globaliojo švietimo projekto vienas iš tikslų – nacionalinis darnaus vystymosi švietimas, kurio dalyviai susipažins su globaliais reiškiniais ir pasaulinio lygio problemomis, jų tarpusavio priklausomybe. Taip pat ne tik geriau pažins Pietų pusrutulio, konkrečiai Afrikos žemyno kultūrą, bet ir sieks užmegzti glaudesnį bendradarbiavimą su šio žemyno mokyklomis.

Projekto veiklų gimnazijoje iniciatorė ir vykdytoja – gimnazijos socialinė pedagogė Vida Adiklienė.

Dalyviai: I-IV klasių gimnazistai

Tikslas - tobulinti darnaus vystymosi kompetencijas bei ugdyti naują pasaulio piliečių kartą.

Laukiami rezultatai: parengta metodinė medžiaga integruota į geografijos, pilietinio ugdymo, istorijos, biologijos, menų mokomuosius dalykus.