Meninio skaitymo konkurso nugalėtoja

  Sveikiname rajoninio 5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso II vietos nugalėtoją Godą Savarauskaitę iš IIb klasės bei jos mokytoją Daivą Katinienę.

Džiugina rajoninės fizikos olimpiados rezultatai

  Vasario 1 d. gimnazijoje vyko rajoninė fizikos olimpiada, kurioje prizines vietas užėmė šie mokiniai:

 Dovydas Povilonis Ic-II vieta (mokytoja Lorera Tarvydienė)

 Gerda Pakietūraitė IIa-II vieta (mokytoja Loreta Tarvydienė)

 Lukas Laurinavičius IIIa-II vieta (mokytojas Stanislovas Pukėnas)

 Povilas Petrulionis IVa-III vieta (mokytojas Stanislovas Pukėnas)

   Sveikiname mokinius ir juos paruošusius mokytojus!

Svečiai ekonomikos pamokose

 20190130 092042

  LJA pakvietė prisijungti prie tarptautinės, tęstinės SEB banko iniciatyvos, skirtos moksleivių finansinio raštingumo gerinimui. Sausio dieną ekonomikos pamokas pirmokams ir trečiokams vedė SEB banko atstovai iš Vilniaus Ingrida Lukoševičiūtė ir Algis Truskauskas.

Skaityti daugiau...

„Anykščių šilelis“ anykštėnų tarme

 1

  Šiandien trečiokams Antano Baranausko visą poemą „Anykščių šilelis“ jungtinėje dviejų grupių (m8 ir m10) netradicinėje pamokoje anykštėnų tarme skaitė tikras anykštėnas, gimnazijos darbuotojas, lėlių teatro „Zuikis Puikis“ aktorius Saulius Mikalajūnas.

Skaityti daugiau...

Jaunųjų filologų konkurso nugalėtojai

  Sveikiname  2019 m. rajoninio jaunųjų filologų konkurso nugalėtojus prozos sekcijoje užėmusius prizines vietas. Tai Viktorija Vansevičiūtė IIIa klasė 2 vieta  (mokytoja Daiva Katinienė), Greta Slapšytė IIIb klasė 2 vieta  (mokytoja Regina Kibickienė) ir Gabija Kavolėlytė Ib klasė 3 vieta (mokytoja Renata Bakanienė).

Sveikiname mokinius ir juos paruošusias mokytojas!

Džiaugiamės chemijos olimpiados rezultatais

  Džiaugiamės puikiais chemijos olimpiados rezultatais, kurioje Ia klasės mokinys Matas Prievelis (mokytoja Daiva Kunigėlienė) užėmė III vietą, Gerda Pakietūraitė IIa klasės mokinė užėmė I vieta (mokytoja Gražina Kamarauskaitė), Aurėja Tamošiūnaitė IIIa klasės mokinė  užėmė II vietą (mokytoja Gražina Kamarauskaitė) ir Grėtė Tarvydaitė IVa klasės mokinė  užėmė III vietą (mokytoja Gražina Kamarauskaitė).

Sveikiname mokinius ir juos paruošusius mokytojas!